Tüm Intertechlilerin ortak aklı ve becerisiyle kazandığımız ödüllerimizden bazıları;

Yasad Intertech 20. Yıl Ödülü

Cumhuriyetin 100.yılı vesilesiyle Yazılım Sanayicileri Derneği (YASAD) tarafından düzenlenen yazılım sektörü galasında Intertech olarak 20.Yıl Üye Plaketi aldık.

NGN Intertech Yılın Barındırma Projesi Ödülü

Ekim 2023’te, Türkiye’nin önde gelen şirketleri arasında yer alan iş ortağımız NGN tarafından Finansal bulut platformumuz inter-Cloud ile Yılın Barındırma Projesi Ödülü’ne layık görüldük.

2023 - Bilişim 500 Ödülü

Ağustos 2023’te Bilişim 500 Ödül Töreni’nden “Türkiye Ekonomisine Katkı Özel Ödülü – Finans Bankacılık Sektörü Yazılım Kategori Birincisi”, “Yılın Sektörel Yazılım Kategori Birincisi” ve “Yılın Türkiye Merkezli Üretici Kategori Birincisi” ödülleri ile ayrılmanın mutluluğunu yaşadık.

2023 - CX Müşteri Deneyimi Ödülleri

Intertech Mobil Bankacılık Dijital Uygulamalar ekibinin geliştirdiği "Harcama Paylaştırma Fonksiyonu" ile 5.CX Awards Müşteri Deneyimi Ödülleri Bankacılık Kategorisi'nde; "Müşteri Deneyiminde En İyi Teknoloji Kullanımı Ödülü" aldık.

2022 - Stevie Ödülü

2022 Mart ayında müşteri hizmetleri, iş geliştirme ve satış uzmanları alanında dünyanın önde gelen ödüllerinden Stevie Ödülleri’nde, inter-Pusula+ ürünü ile Silver Stevie kazandık.

2021 - IDC Ödülü

2021 yılında International Data Corporation (IDC) tarafından inter-API ürünümüz ile “Geleceğin Endüstri Ekosistemleri” kategorisinde 1.lik ödülüne layık görüldük. Türkiye'nin ilk Finansal Bulut platformu olan inter-Cloud ile de "En İyi Altyapı" kategorisinde ve "Dijital Altyapının Geleceği" kategorisinde IDC ödülü’nün sahibi olduk.

2019 - Smarties Ödülü

fastPay dijital cüzdan ürünü ile prestijli bir mobil pazarlama organizasyonu olan Smarties Türkiye'de ve Smarties EMEA 2019'da beş ödül kazandık. Smarties Türkiye ödüllerinde "Mobil Ödeme" kategorisinde Altın, "Çapraz Medya" kategorisinde Gümüş ve "Mobil Uygulama" kategorisinde Bronz ile ödüllendirildik.