» Bu sayfayı görüntülemekte sorun yaşıyorsanız lütfen tıklayın.

» Üyelikten ayrılmak için tıklayın.

Kuruluşundan bu yana pek çok ödül alan Intertech son olarak, dünyada finans sektörünün “Oscar”ı olarak kabul edilen BAI (Bank Administration Institute)’de inter-Dashboard uygulaması ile bir ödüle daha sahip oldu.

inter-Dashboard, Türkiye’den de bankaların yarıştığı ve finans dünyasının küresel ölçekte en itibarlı ödül organizasyonlarından biri olarak kabul edilen BAI (Bank Administration Institute)’de, "İç İşleyişte İnovasyona Dayalı Gelişim" kategorisinde birincilik ödülüne layık görüldü.

inter-Dashboard, "Best Use of IT in Retail Banking" kategorisinde önceki yıl aldığı “Banking Technology Awards 2014” ödülünden sonra, 2015 yılında aldığı BAI ödülü ile başarısını en üst seviyede tescil etmiş oldu.

Intertech tarafından geliştirilen Güçlü Gişe Modülü ile müşteriye her noktada temas ederek müşteri deneyimini maksimum seviyede yaşatan inter-Dashboard, müşteri ilişkileri yönetimi (CRM) stratejileri ile veri madenciliği analizini, kullanıcı dostu ve akıllı bir ara yüzle birlikte sunmaktadır.

Müşteriyi odak noktasına koyan Gişe-Dashboard, “Gişe görevlilerinin neye ihtiyacı var?” ve “Müşterilerin neye ihtiyacı var?” sorularına cevap aramak üzere yapılan detaylı analizlere göre tasarlanmıştır.

Gişe-Dashboard, operasyonel verimlilikle birlikte veri kalitesini de artırarak gişelerden doğru müşteriye doğru ürünleri kolay kullanımlı ekranlarla sunmakta ve bu şekilde satış rakamlarını önemli ölçüde artırmaktadır.

Dashboard ile konsolide edilmiş ekranlar ve iş akışlarının yanı sıra geliştirilmiş operasyonel süreçler, müşterinin kullandığı bankacılık kanalına bakılmaksızın, gişecilerin müşterilere tutarlı hizmet sunmalarını ve aynı zamanda ihtiyaç duydukları bilgiye anında ulaşmalarını sağlamaktadır.

Daha fazla bilgi için :
https://www.bai.org/globalinnovations
  Arşiv için »